Stouk remizirao s Liverpulom i sačuvao nadu o opstanku

Fudbaleri Liverpula i Stouka odigrali su neriješeno 0:0 u 36. kolu Premijer lige.

Stouk je bodom na Enfildu održao nadu za opstanak u engleskoj eliti, ali će morati da se nadaju pobjedi Čelsija nad Svonsijem i da potom budu bolji od Kristal Palasa i Svonsija u naredna dva kola.

Iako nije bilo golova, utakmicu je obilježilo uzbudljivih posljednjih petnaestak minuta kada je Stouk krenuo na sve ili ništa i umalo došao do gola.

Liverpul je bio konkretniji u prvom poluvremenu, a prvu dobru šansu je već u prvih šest minuta imao Mohamed Salah kada je prebacio golmana sa sedam metara, ali promašio gol.

Na drugoj strani su svojih prilika imali Dijuf i Ndiaje, ali nijedna od ekipa nije uspjela da osvoji sva tri boda.

Liverpul je poslije 36 kola treći sa 72 boda, a Stouk 18. sa 30.