Crnogorski džudisti bez medalje i drugog dana Evropskog prvenstva

Crnogorski džudisti bez medalje završili su i drugi takmičarski dan Evropskog prvenstva u Tel Avivu.
Mina/Portal AnalitikaIzvor

U kategoriji do 81 kilogram Srđan Mrvaljević eliminisan je u prvom kolu od Nugzarija Tatalašvilija iz Gruzije.

U istoj kategoriji Arso Milić je na startu bio bolji od Robina Paceka iz Švedske, ali je u drugom kolu izgubio od Portugalca Anrija Egutidzea.

Na prvom koraku stao je i Nikola Gušić u kategoriji do 73 kilograma, porazom od od Italijana Fabija Bazilea, kao i Nikola Gardašević, koi je izgubio od Moldavca Julijana Petičovskija.

Jedina crnogorska predstavnica, Jovana Peković nakon pobjede na startu takmičenja do 70 kilograma nad Emilijom Suk iz Danske, poražena je u drugom kolu od Holanđanke Kim Poling.

Sjutra, posljednjeg dana na tatami će Danilo Pantić i Dimitrije Vukotić.

Kao petoplasirani juče je završio Marko Gušić u kategoriji do 66 kilograma.