Kaljari bježi iz opasne zone

Današnji program u okviru 32. kola Serije A počeo je utakmicom na Sardiniji. Kaljari, a pogotovo Udineze su u današnji međusobni okršaj ušli poslije dugih serija poraza, a domaćin je tu seriju uspio da prekine i značajno uveća svoje izglede za opstanak u eliti.
sportske.netIzvor

Pred svojim navijačima Kaljari je slavio sa 2:1 i sad na tabeli ima 32 boda, pet više od Krotonea koji je u opasnoj zoni, ali koji tek treba da odigra svoj meč sa Đenovom.

Početak meča pripao je gostima iz Udina, koji su golom Lazanje već u 10. minutu stigli do vođstva od 1:0.

Nije se dugo čekalo na izjednačenje, pošto je Pavoleti u 21. minutu savladao golmana gostiju, a za preokret se pobrinuo Ćepiteli u 84. minutu - 2:1.

Ovo je Udinezeu čak deveti uzastopni poraz i sad ima samo bod više od Kaljarija.