Remi Budućnosti, Grbalj ubjedljiv

Budućnost je u 25. kolu CFL odigrala neriješeno, pod Goricom, sa Petrovcem 1:1, što je peti remi Podgoričana u proljećnom dijelu sezone.

Budućnost i Petrovac podijelili su bodove u današnjem meču. Domaćin je poveo golom Darka Nikača u 60. minutu. Izjednačio je i postavio konačan rezultat bivši prvotimac "plavih", Aleksandar Vujačić u 70. minutu.

Bez pobjednika i golova završen je duel Zete i Mladosti u Golubovcima.

Pobjede u gostima ostvarili su fudbaleri Grblja i Dečića. Grbalj je u Danilovgradu savladao Iskru 3:1, a do osmog trijumfa došao je golovima Nikole Popovića u 21. i 89. i Ivana Vukovića u 25. minutu. Jedini pogodak za domaćina postigao je Blažo Perutović u četvrtom minutu sudijske nadoknade.

Dečić je u podgoričkom naselju Zlatica savladao Kom Eurozoks sa 2:1. Do prvog proljećnog trijumfa, trećeg ove sezone, došao je golovima Dalibora Đukića u 16 . iz jedanaesterca i Vula Vujačića u 54. minutu. Jedini pogodak za Kom Eurozoks postigao je Marko Kažić u 23. minutu.

Duel Sutjeske i pljevaljskog Rudara nije odigran, zbog jakog vjetra i nevremena u Nikšiću.