Budućnost poražena od Vardara u Podgorici

Rukometašice Budućnosti poražene su u "Morači" od Vardara 25:30 u posljednjem, šestom kolu Glavne runde Lige šampiona.
Agencije/Portal AnalitikaIzvor

Budućnost je već ranije obezbijedila palsman u četvrtfinale, pa je večerašnji susret sa makedonskim gigantom bio samo formalnost.

Utakmica je u prvih 30 minuta bila izjednačena, sve do finiša prvog poluvremena kada su se Makedonke odlijepile i otišle na veliki odmor sa plus tri 15:12.

Vardar je u drugom poluvremenu zaigrao nešto bolje i imao i plus pet u jednom momentu.

Budućnost je zaprijetila u samom finišu, ali nije mogla da ugrozi vođstvo gošći, na kraju 25:30.

Najefikasnija u ekipi Budućnosti bila je Milena Raičević sa čak 10 golova, dok su Sanja Premović i Dijana Ujkić imale po četiri gola.

U pobjedničkom timu istakla se Andrea Penezić sa 10 golova, dok je Aleksandra Lakrabe sa sedam golova.