Pobjede Mladosti, Grblja i Iskre

Fudbaleri Mladosti, Grblja i Iskre ostvarili su pobjede, dok je duel Zete i Budućnosti završen bez pobjednika, u odgođenim utakmicama 20. kola Telekom Prve crnogorske lige.

Mladost je u podgoričkom naselju Stari aerodrom savladala Dečić 2:0 i upisala sedmi trijumf ove sezone.

Do pobjede došla je golovima Marka Ćetković u 57. i Admira Adrovića u 84. minutu iz jedanaesterca.

Iskra je u Danilovgradu savladala Kom Eurozoks 3:0, a do sedme pobjede vodili su je Irfan Šahman golovima u 24. i 84. i Bogdan Milić u 70. minutu.

Grbalj je u Radanovićima, u nastavku u utorak prekinutog meča, pobijedio Rudar 1:0.

Odlučujući pogodak, za šesti trijumf ekipe iz Radanovića, postigao je Nikola Popović u 61. minutu.

Zeta i Budućnost igrali su u Golubovcima, u odgođenom meču , neriješeno 1:1. Povela je Budućnost golom Darka Nikača u 32. minutu. Izjednačio je i postavio konačan rezultat Goran Milojko u 80. minutu.

U posljednjem meču ovog kola, u 17 sati, sastaće se ekipe Petrovca i Sutjeske.

img-20180224-185613

U posljednjem duelu dana lider prvenstva pretrpio je poraz u Petrovcu. Sutjeska je naime izgubila rezultatom 1-0 od Petrovca koji je posljednji na tabeli. Gol odluke za fenjeraše postigao je Balša Boričić u 57. minutu.

Sutjeska je doživjela drugi poraz ove sezone, ukojoj ima i 15 pobjeda i tri neriješena rezultata.