UDG 1 torpedovao Mašince, Kotorani bolji od šampiona

U Sali SKC Univerziteta Crne Gore proteklog vikenda odigrane su utakmice petog kola Lustica bay Studentske lige Crne Gore u futsalu.

U grupi A Studentski dom iz Podgorice slavio je u zaostalom meču protiv ekipe Pomorskog fakulteta rezultatom 4:2 da bi u derbiju grupe, u meču za prvo mjesto u grupi, pobijedio favorizovanu ekipu Fakulteta za sport i fv rezultatom 5:3 i tako sa maksimalnih pet pobjeda u grupi obezbijedio sebi lakšeg protivnika u osmini finala.

U grupi B, okršaj dvije neporažene ekipe protekao je u ritmu ekipe FTH Kotor koja je bez problema slavila protiv prošlogodišnjeg šampiona, ekipe Ekonomskog fakulteta, rezultatom 4:1, ali će ekipa Ekonomskog fakultetakao najbolja drugoplasirana ekipa iz tri grupe ipak žrijeb za osminu finala dočekati iz prvog šešira.

A u grupi C, kanonada ekipe UDG 1!

Oni su u derbiju grupe porazili dosadašnjeg lidera grupe, ekipu Mašinskog fakulteta, sa nestvarnih 20:2 i time preuzeli čelnu poziciju u grupi C. Blistao je Ivan Mugoša sa čak 8 postignutih golova.

Ligaški dio Lustica bay Studentske lige Crne Gore u futsalu je završen a parovi osmine finala biće poznati nakon žrijeba koji će se održati u srijedu.

Evo sastava šešira:

I šešir: Studentski dom Podgorica, Fakultet za turizam i hotelijerstvo Kotor, UDG1 i Ekonomski fakultet

II šešir: Fakultet za sport i fv, Mašinski fakultet, UDG 2, Filozofski fakultet

III šešir: Elektrotehnički fakultet, Prirodno-matematički fakultet, Medicinski fakultet, Biotehnički fakultet

IV šešir: Pomorski fakultet, Univerzitet Mediteran, Građevinski fakultet, Metalurško-tehnološki fakultet

Svi rezultati i tabele nakon posljednjeg, petog kola:

Grupa A

Fakultetza sport ifv – Studentskidom PG 3:5 (0:2)

Strijelci:Čvoroviću 26,Baćoviću 29 i 36 min zaFakultetza sport ifizičkovaspitanje,Čoloviću 5 i 11,Gojačanin u 25,Alavać u 30 iFemić u 37 minutu za ekipu Studentski dom PG.

Fakultet za sport ifv:Pepić, Šćekić, Markešić, Čvorović, Baćović, Marković, Cicmil, Varagić, Stanović, Bakrač

Studentski dom PG: Kolić,Vojinović,Čolović,Gojačanin,Femić,S.Konatar,N.Konatar,Lj. Konatar,Alavać

Prirodnomatematički fakultet - Metalurško-tehnološkifakultet  0:3 ( Službeno)

Filozofski fakultet – Pomorskifakultet  8:2  (5:0)

Strijelci: Bulajiću 4,8, 22,Tomanović u  7,Bogić u 15,Vujović u 19,Dautoviću 30 iDendić u 39 minutuzaFilozofskifakultet ,Dragićević u 27 iRadović u 37 minutuzaPomorskifakultet.

Filozofskif akultet:  Kovačević, Aleksić ,Tomanović , Dendić , Vujović , Dautović , Bulajić , Đurđević.

Pomorski fakultet: Todorić,Radović,Dragićević,Nikolić,Koprivica,Ćetković

ff1

Odigran je i odloženi meč prvog kola:

Studentskidom PG – Pomorskifakultet4:2(2:0)

Strijelci: Femić u 6 i 39, Alavać u 17 iS. Konatar u 35 minutu za ekipu Studentski dom PG, Rinković  u33 i Vukasojević u 36 minutu za ekipu Pomorskog  fakulteta.

Studentski dom PG: Kolić, Vojinović, Čolović, Femić, S. Konatar, Bojović, Lj. Konatar, Alavać

Pomorski fakultet: Todorović, Vukasojević, Dragojević, Mijušković, Nikolić, Koprivica, Rinković

*Po članu 20 u propozicijama SLCG u futsaluza 2017 godinu, ekipiPrirodno-matematičkog fakulteta se oduzimajedan bod.

Grupa B

Biotehničkifakultet – FPN 9:4 (3:1)

Strijelci: Radeviću 4, 36,Zekić u 7,32,36, 37,Džoganović u 15,27 i 29 minutuzaBiotehničkifakultet, Osmajlić u  4, 33 iDakić u 23 i 24 minutuzaFakultetpolitičkihnauka.

Biotehničkifakultet: Roćen, Džoganović, Zekić, Rabrenović, Radević, Vuković

FPN:Stojanović,Dakić,Mirković,Pejović,Tahirović,Đukić

UDG 2 –  UniverzitetMediteran   3:0   (Službeno)

Ekonomski fakultet  -  FTH Kotor  1:4  (1:2)

Strijelci:Ajković u 20 minutu za Ekonomski fakultet, Pejović u 15, 39 i Dragović u 16 i 33 minutu za FTH Kotor.

Ekonomski fakultet:Boljević,Jokić,Bojanić,Fuštić,Šćekić,Mašanović,Mijović,Rabrenović,Ajković

FTH Kotor: Petrović,Maslovar,Radović,Vuković,Pavićević,Pejović,Dragović,Tomić

*Po članu 20 u propozicijama SLCG u futsaluza 2017 godinu, ekipiUniverziteta Mediteran se oduzimajedan bod.

GRUPA C

Medicinski fakultet - Pravni fakultet  8:3 (4:1)

Strijelci: Paunoviću 5,15,23, 31, Zejnilović u  8, 34 iMuratović u 18 i39 minutuzaMedicinskifakultet, Todoroviću 12, 37 min iLalatović u 39 minutuzaPravnifakultet

Medicinskifakultet: Lutovac,Kurtagić,Paunović,Kolašinac,Muratović,Stamatović,Zejnilović,Mikić

Pravni fakultet: Mehmedović, Bajović, Ramdedović, Lalatović, Nedović,Todorović

UDG 1 – Mašinskifakultet  20:2  (7:0)

Strijelci: Mugoša u 5,17,19,22,24,25,26, 33,Vujović u  9,27,32, 33,Ćetković u 12, 37, Maraš u 15,18,21, 36 iKoprivica u 28 i29 minutuza UDG 1, Simonović u 35 i 39 minutuzaMašinskifakultet.

UDG I :Jovanović, Mugoša, Maraš, Vujović, Koprivica, Ćetković,

Mašinskifakultet: Mršović,Baltić,Šuškavčević,Simonović, Rakočević,Kljajić,Božović,Radević

Građevinskifakultet  -Elektrotehničkifakultet  5:5  (2:3)

Strijelci: Lutovacu 7, 37, Đurkoviću 17, Obradović u 26 i39 min zaGrađevinskifakultet, Svrkotau 1, 14, Babović u 19,Đokić u 22 i Zejak u 30 minutu za Elektrotehnički fakultet.

Građevinskifakultet: Jelić,Đurković,Nikolić,Obradović,Dabović,Medojević,Lutovac,Miranović,Nenezić,Đerković

Elektrotehničkifakultet: Jovović,Đokić,Dobrović,Svrkota,Babović,Zejak

*Po članu 20 u propozicijama SLCG u futsaluza 2017 godinu, ekipi Pravnog fakulteta se oduzima jedan bod.