Remi Sevilje, šestica Reala, Napoli u igri

Dvadeset četiri gola na šest utakmica, rapsodija Real Madrida, katastrofa Liverpula, povratak Napolija u život, obilježili su utorak veče u Ligi šampiona. Susret je podsjetio na čuveno finale elitnog takmičenja kada su “redsi” igrali sa Milanom i sustigli takođe tri gola zaostatka na poluvremenu.

b92, tanjugIzvor

Liverpul je vodio 3:0, sa dva gola Firmina i jednim Manea. U nastavku veliki pritisak domaćeg tima, dva pogotka Ben Jedera, da bi u sudijskoj nadoknadi Pizaro izjednačio za potpunu dramu u ovoj grupi pred posljednje kolo.

Real je konačno proradio, slavio je 6:0 na Kipru, a po dva puta su pogađali Benzema i Ronaldo.

Monako je bez Jovetića doživio brodolom u meču sa Lajpcigom 1:4 i eliminisan je iz Evrope.

Napoli je pobijedio Šahtjor 3:0, pa će u posljednjem kolu pokušati da izbori osminu finala.

Totenhem je produbio krizu Borusije i pobijedio preokretom u nastavku 2:1, dok je Siti golom Sterlinga savladao Fejenord i sačuvao maksimalan učinak.