Minimalac Sutjeske, Mladosti i Koma

Fudbaleri Sutjeske nastavili su seriju pobjeda. Po tri boda u 15. kolu Telekom Prve crnogorske lige upisale su i ekipe Mladosti i Kom Eurozoksa.

Vodeća Sutjeska pobijedila je u Nikšiću ekipu Grblja 1:0 i prednost u odnosu na drugoplasiranu Budućnost, koja ima utakmicu manje, uvećala na 14 bodova. Nikšićki tim do sedmog uzastopnog, ukupno 12. trijumfa ove sezone, došao je golom Igora Ivanovića u 23. minutu.

Mladost je u Danilovgradu savladala Iskru 1:0 i time prekinula seriju od pet utakmica bez pobjede. Odlučujući pogodak, za četvrti trijumf Mladosti, postigao je Stefan Bukorac u devetom minutu.

Minimalnu pobjedu upisao je i Kom Eurozoks, koji je u podgoričkom naselju Zlatica savladao pljevaljski Rudar 1:0. Pitanje pobjednika riješio je Velizar Janketić u 58. minutu.

Pobjednika nije bilo u duelu Zete i Petrovca, koji su u Golubovcima igrali 0:0.

U posljednjem meču ovog kola, na stadionu pod Goricom, sastaće se Budućnost i Dečić.