I Zeta u nizu Sutjeske, Kom nadigrao Mladost

Fudbaleri Sutjeske i Kom Eurozoksa ostvarili su danas pobjede u 13. kolu Telekom Prve crnogorske lige.

Vodeća Sutjeka pobijedila je u Nikšiću ekipu Zete 1:0 i prednost u odnosu na drugoplasiranu Budućnost, koja ima i utakmicu manje, uvećala na 11 bodova.

Nikšićki tim do petog uzastopnog, ukupno desetog trijumfa ove sezone, došao je golom Miloša Bakrača u 69. minutu.

Kom Eurozoks je u podgoričkom naselju Zlatica savladao gradskog rivala, ekipu Mladosti 2:1 i preuzeo peto mjesto na tabeli.

Do pobjede, četvte ove sezone, došao je golovima
Stefana Miloševića u 20. i Radoša Dedića u 47. minutu.

Jedini pogodak za Mladost, koja je doživjela četvrti poraz, postigao je Stefan Bukorac u 55. minutu.

Iskra i Petrovac igrali su u Danilovgradu 0:0, a golova nije bilo ni u Tuzima, u duelu Dečića i pljjevaljskog Rudara.

U posljednjem meču ovog kola, u 16 sati na stadionu pod Goricom, sastaće se Budućnost i Grbalj