Kompanija m:tel otvorila Digitalnu fabriku

U Podgorici je otvorena m:tel digitalna fabrika - prvi ICT Hub u Crnoj Gori, jedinstveni centar za razvoj tehnološkog preduzetništva i inovacija kod nas. Svečanom otvaranju prisustvovao je veliki broj visokih zvanica.
Kompanija m:tel otvorila Digitalnu fabriku
Portal AnalitikaIzvor

Iz m:tel kompanije poručuju: „Sa ponosom možemo da istaknemo da smo prvi telekomunikacioni operator u regionu koji otvara ICT HUB za Startup kompanije.

ICT biznis je postao najatraktivnija i najprofitabilnija sfera poslovanja u koji se danas u svijetu ulažu stotine milijardi eura.  Međutim, mali broj zemalja u svijetu može da se pohvali sa sistematizovanom i organizovanom pomoći ICT firmama.

Otvaranjem ovog prostora želja nam je da Crnu Goru stavimo u rang razvijenih zemalja koja će izvoziti svoja gotova softverska rješenja  čitavom svijetu.

Projekat počinjemo konkursom za Startup akademiju koja podrazumijeva program za  edukativnu i mentorsku podršku razvoju poslovnih ideja, master klasove i treninge, mentorske sesije i radionice sa međunarodnim stručnjacima, Meetup-ove i još mnogo drugih sadržaja.

Sve koji budu prošli konkurs očekuje konkretna podrška, prilagođeno mjesto za rad, tehnička podrška, Startup program, administrativna i pravna savjetodavna pomoć, odlična ekipa i umrežavanje sa drugim preduzetnicima.

Tragamo za novim idejama i ljudima koji su spremni da pokrenu sopstveni tehnološki biznis i freelancerima koji traže inspirativan i motivišući prostor u kome će stvarati."

 

Kompanija m:tel otvorila Digitalnu fabriku
Kompanija m:tel otvorila Digitalnu fabriku
59c42333-0704-4cac-9674-452a0a0a0a64-img-0345.jpg
59c42334-55e4-4c45-8d6d-45390a0a0a64-img-0484.jpg
59c42335-5afc-4764-8a69-45310a0a0a64-img-0488.jpg
59c42335-b550-40e3-a0f5-45220a0a0a64-img-0500.jpg
59c42336-5d10-47be-b390-45390a0a0a64-img-0516.jpg
Portal Analitika