Fudbaleri Mančester junajteda pobijedili su na Libertiju ekipu Svonsija rezultatom 4:0 (1:0) u drugom kolu Premijer lige.

Kada se činilo da će se na pauzu otići bez golova, Junajted je poveo. Poslije kornera, Pogba je glavom šutirao, Fabijanski je zakačio loptu koja se od prečke odbila o gol liniju, a na pravom mjestu se našao Erik Baji.

U 80. minutu, Lukaku se našao na pravom mjestu, Mihtarijan ga je lijepo uočio, a Belgijanac rutinski došao do svog trećeg gola.

Samo dva minuta kasnije, ponovo je Mihtarijan asistent, ovaj put za Pogbu, a ovaj zategao u prvi ugao. Stotinak sekundi kasnije, uslijedila je nova kontra, ovaj put Pogba asistent, a Marsijal pogađa suprotan ugao za 0:4.

Junajted poslije dva kola ima perfektan učinak, šest bodova i gol razliku 8:0, ovo je definitivno tim koji će se boriti za titulu.