LŠ: Olimpijakos slavio u Beogradu, novi podvig Vardara

Fudbaleri Partizana poraženi su od Olimpijakosa na svom terenu sa 3:1 u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Dvostruki strijelac za grčki tim bio je napadač Ben koji je individualnim kvalitetom poništio odlično izdanje 'crno-bijelih', dok je sve nade domaćina raspršio Emanuel Emenike u prvom minutu nadoknade vremena.

Jedini pogodak za Partizan, koji je u većem dijelu susreta bio bolji tim na terenu, postigao je Tavamba u 10. minutu.

Vardar je poslije eliminacije Malmea nastavio svoju rapsodiju u kvalifikacijama za Ligu šampiona.

Fudbaleri Vardara pobijedili su Kopenhagen u utakmici trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona sa 1:0, dok je CSKA bio bolji od grčke ekipe sa 2:0.

Rumunski FCSB je remizirao sa Plzenjom 2:2, Slavia iz Praga je savladala bjeloruski Bate sa 1:0 uz crveni karton Jablonskom iz Batea. Jedina utakmica na kojoj nije bilo golova je azerbejdžansko-moldavski okršaj između Kvarabaga i Tiraspola.