Vaterpolo

‘’Samarcidis Kup’’: Remi Crne Gore i Španije u prvom kolu

Remi vaterpolista Crne Gore i Španije na otvaranju ‘’Samarcidis Kupa’’ u Atini, 5:5 (1:2, 2:2, 1:1, 1:0).

Turnir u Grčkoj je odlična provjera pred Svjetsko prvenstvo u Budimpešti, a naredni meč ‘’ajkule’’ će igrati u subotu od 10 sati po našem vremenu sa selekcijom Mađarske.

Mišić je pogodio za vođstvo Crne Gore, ali je ‘’furija’’ preokrenula do kraja četvrtine preko Munariza i Barosa. U drugih osam minuta vidjeli smo četiri gola.

Radović je izjednačio, uslijedila su dva gola Španaca, strijelci su bili Tahulj i Baroso, a do kraja poluvremena pogodio je i Đurđić. Ukropina je treću dionicu otvorio golom, a novo vođstvo Španiji donio je Bustos. Jedini gol u posljednjoj četvrtini postigao je Radović za konačnih 5:5.

Crna Gora – Španija 5:5

Crna Gora: Lazović, Draško Brguljan, Banićević, Popadić, Vidović, Đurđić 1, Drašković, Ukropina 1, Radović 2, Mišić 1, Čučković, Murišić, Šćepanović.

Španija: Lopez, Munariz 1, Granados, Del Toro, Bustos 1, Kavanos, Baroso 2, Espanjol, Tahulj 1, Larumbe, Maljarak, Gutijerez, Motos.