KUP CRNE GORE: Sutjeska ubjedljiva, neriješeno u Pljevljima

Fudbaleri nikšićke Sutjeske ostvarili su ubjedljivu pobjedu, dok su Rudar i Grbalj igrali neriješeno, u prvim mečevima polufinala Kupa Crne Gore.

Sutjeska je u Danilovgradu pobijedila Iskru 5:0. Do pobjede nikšićki tim došao je golovima Miljana Vlaisavljevića u 3. i 22, Stevana Kovačevića u 37, Igora Ivanovića u 54. i Dejana Zarubice u 66. minutu.

Rudar, koji brani trofej, igrao je u Pljevljima sa ekipom Grblja neriješeno 1:1. Vođstvo domaćinu donio je Draško Božović u 5. minutu. Konačan rezultat postavio je Nemanja Nedić u 78.minutu.

Revanš utakmice na programu su 26. aprila u Radanovićima i Nikšiću. Finale će biti odigrano 31. maja na stadionu pod Goricom. Trofej brani Rudar, koji je prošle godine u finalu bio bolji od Budućnosti.