Fudbaleri zagrebačkog Dinama izbjegli su poraz u Rijeci, gdje su u derbiju 27. kola (i čitavog) hrvatskog prvenstva osvojili bod "makazicama" Sudanija u 87. minutu - 1:1.

Domaćin je došao u vođstvo u 68. minutu. Mišić je centrirao s desne strane, a Andrijašević skočio na petercu i glavom savladao Livakovića. Tri minuta prije kraja, dok je lider još imao pobjedu u džepu, a navijači na Rujevici slavili trijumf nad velikim rivalom, Sudani je zahvatio loptu "makacizama" i postigao fenomenalan gol - 1:1.

Riječani su u nadoknadi vremena tražili penal poslije duela u šesnaestercu Zagrepčana, ali se pištaljka sudije Zebeca nije čula. Poslije ovog remija razlika između prvoplasirane Rijeke (69) i prvog pratioca Dinama ostala je četiri boda. Marko Vešović je odigrao cio meč za domaćina.