Torino nadoknadio dva gola minusa za remi sa Udinezeom

Torino i Udineze odigrali su bez pobjednika, 2:2, u 30. kolu Serie A, iako su gosti do 70. minuta imali dva gola prednosti.

Poslije greške odbrane Torina, vezni igrač Udinezea, Jakub Jankto povukao je loptu sa centra igrališta i udarcem sa 15 metara poslao 'projektil', tako da Hart nije imao nikakve šanse.

Nakon 18 minuta igre, gosti su duplirali prednost. Zapata je šutirao, a lopta je srećno stigla do Stipa Perice koji je loptu sproveo u mrežu.

Međutim, Torino je brzo odgovorio preko štopera Moretija, koji je u 70. minutu smanjio zaostatak. Konačan rezultat 2:2, postavio je 23. golom u sezoni, Andrea Beloti. Zapakosta je sjajno centrirao, a italijanski reprezentativac je glavom matirao Skufea.

Obje ekipe nalaze se na sredini tabela, Torino je 10. dok se Udineze nalazi dvije pozicije ispod.