Nevjerovatan poraz Crne Gore, kadeti primili tri gola u nadoknadi!

Kadetska fudbalska reprezentacija Crne Gore poražena je danas u Grinoku od Švajcarske 3:1, u utakmici drugog kola turnira Elitne runde kvalifikacija za Evropsko prvenstvo. Crnogorski fudbaleri tim porazom, drugim na turniru, izgubili su sve šanse za plasman na šampionat. Izabranici selektora Borisa Miličkovića u prvom kolu izgubili su od Škotske 6:1.

Crnogorska selekcija povela je golom Nikole Krstovića u 18. minutu i prednost održavala do samog finiša meča. Švajcarska je izjednačila golom Rubena Del Kampa u drugom minutu sudijske nadoknade. Minut kasnije prednost švedskoj selekciji donio je Janik Maršan, a konačan rezultat postavio je Del Kampo u petom minutu sudijske nadoknade vremena.

Crna Gora će u trećem kolu, u srijedu, igrati sa Srbijom. Plasman na završni turnir Evropskog prvenstvau Hrvatskoj izbroriće pobjednici osam turnira elitne runde kvalifikacija i sedam najboljih drugoplasiranih selekcija. Finalni turnir Evropskog prvenstva biće odigran od 3. do 19. maja u Hrvatskoj.