Crna Gora poražena u Elbasanu

Ženska seniorska fudbalska reprezentacija Crne Gore poražena je danas u Elbasanu, u prijateljskom meču, od selekcije Albanije 5:3.

Crnogorska selekcija na poluvremenu imala je prednost od 2:0, a u minimalnom vođstvu bila je i do tri minuta prije kraja meča (3:2).

Izabranice selektora Derviša Hadžiosmanovića povele su golom Armise Kuč u 3. minutu.

Prednost na 2:0 povisila je Tamara Bojat u 18. minutu.

Pogotkom Suade Jašari u 54. doomaćin je smanjio na 2:1 , a do izjednačenja došao je golom Sarande Hašani u 68. minutu.

Novo vođstvo crnogorskoj selekciji donijela je Bojat u 80, ali je Lucija Đini sedam minuta kasnije ponovo izjednačila.

Prednost domaćinu donijela je Dafina Memedov u 90, a konačan rezultat postavila je Ljavdie Begoli u drugom minutu sudijske nadoknade vremena.

Novi duel istih rivala na programu je u četvrtak u Skadru.

Za sjutra u Fieru zakazan je duel ženskih omladinskih reprezentacja Crne Gore i Albanije.