PL: Runi spasao Junajted u 94. minutu

Vejn Runi spasao je Mančester Junajted poraza u Stouku golom u 94. minutu u meču 22. kola Premijer lige – 1:1 (1:0).

'Crveni đavoli' su tako ostali neporaženi i poslije 17. uzastopnog meča u svim takmičenjima, dok domaći Siti nije uspio da zabilježi treći trijumf u nizu.

Domaćin je vodio od 19. minuta autogolom, da bi kapiten gostiju u posljednjim trenucima meča spektakularnim pogotkom iz slobodnjaka donio bod ekipi Žozea Murinja.

U preostalim susretima odigranim u tradicionalnom popodnevnom terminu, Vest Hem Junajted je pobjedom protiv Midlsbroa u gostima nastavio proboj ka gornjem dijelu tabele 3:1 (2:1), a Everton je golom Šejmusa Kolmana u 87. minutu porazio Kristal Palas u Londonu 1:0 (0:0).