Milan se provukao u Torinu, Ljajić tragičar

U jednom od najzanimljivijih duela dosadašnjeg toka sezone u Italiji, Torino je nadigrao Milan u prvih 45 minuta, imao je dva gola viška - Adem Ljajić je promašio penal za 3:0, ali u drugom dijelu potpuno su stali i dozvolili gostima da se iščupaju - 2:2.

Ekipa Siniše Mihajlovića je već u 21. minutu povela preko Andree Belotija, a asistirao mu je srpski fudbaler Adem Lljajić. Samo pet minuta kasnije Benasi je dupliao prednost i torisnki tima brzo je došao do velike prednosti.

Međutim, Ljajić je promašio penal koj je iznudio Beloti, a taj promašaj skupo je koštao domaćina.

U drugom dijelu meča, ’Rosoneri’ su smanjili rezultat preko Andree Bertolaćija, iako je Džo Hart zaustavio tu loptu, gol tehnologija je pokazala da je ona ipak prešla gol liniju. U 60. minutu Rosetini je skrivio jedanesterac,a precizan sa bijele tačke bio je Karlos Baka koji je postavio konačan rezultat.

Rosoeneri su u 89. minutu imali i igrača manje, pošto je Alesio Romanjali zbog drugog žutog kartona morao da napušti teren.