Selta i u revanšu bolja od Valensije

Neizvjesnosti gotovo da nije bilo, večeras je samo završen posao započet u prvim mečevima. Selta iz Viga i Eibar su novi učesnici četvrtfinala Kupa Kralja.

Na Balaidosu je Selta igrala u sporom ritmu. Međutim i to je je bilo dovoljno za novi trijumf, pošto je imala kapitalnu prednost iz prvog meča protiv Valensije (4:1). Obje ekipe su igrale u kombinovanim sastavima, a malo fudbala vidjeli smo samo u drugom poluvremenu

Selta je povela golom Rusija, poslije lijepog šuta sa 16 metara. Samo minut kasnije izjednačio je Arauho, ali je pogotkom Sista u zaostavom vremenu ekipa iz Galcije stigla do trijumfa.

Eibar i Osusana su igrali bez golova. Domaćin je na taj način ovjerio prolaz u narednu rundu, pošto je slavio u prvom meču.