Bešiktaš: Ovo je noćna mora

Trener Bešiktaša Šenol Guneš nije želio da priča previše poslije debakla u Kijevu (6:0) "da ne bi bio kažnjen".

Turski klub je morao da pobijedi Dinamo kako bi izborio osminu finala Lige šampiona, ali je nokautiran već u prvom poluvremenu. U Bešiktašu su posebno bijesni na sudiju iz Škotske Krega Tompsona zbog spornog penala i crvenog kartona u 30. minutu, kada je Dinamo poveo 2:0, a ubrzo postigao i treći gol.

"Bolan poraz, nijesmo ovo zaslužili. Ne želim mnogo da pričam kako me ne bi kaznili. Ovo je bila noćna mora. Prvi gol smo zaslužili, ali je drugi bila velika greška. Isto su sudije radile protiv Napolija i Benfike", rekao je Guneš.

Fudbaleri su se izvinili navijačima za debakl te obećali da će dostojno predstavljati klub i Tursku u Ligi Evrope na proljeće.