Perica presudio Milanu

Vremenske neprilike poremetile su današnji program Serije A.
Ana Popović
Ana PopovićAutorka

Susret između Đenove i Fiorentine nije ni počinjao zbog kiše jakog inteziteta, dok je duel u Rimu iz istog razloga prekinut na poluvremenu. Roma je gubila poslije 45 minuta od Sampdorije 2:1, a meč je nastavljen u 17 sati.

Popodnevni program obilježio je poraz Milana na San Siru od Udinezea. Jedini gol na meču postigao je Hrvat Stipe Perica dva minuta prije kraja. Duel je obilježila i teška povreda Antonelija koji je iznešen sa terena na startu drugog dijela, a zbog dugačkog prekida meč je produžen osam minuta, međutim Milan nije stigao ni do boda, a nije ni stvorio šansu pravu za gol.

Atalanta je pobijedila Torino 2:1, a Siniša Mihajlović je već u prvom poluvremenu dobio crveni karton zbog žučnih protesta.