Zabava

Ruska plivačica izgleda kao suvo zlato!

Osim u plivanju, Ruskinja ulazi u konkurenciju za zlato i po ljepoti sportistkinja u Riju.

Julija Jefimova je prethodnih dana bila jedna od sportistkinja koja je bila u žiži Olimpijskih igara u Riju, posle skandala koji je prijetio da prevaziđe sportske okvire, kada je Amerikanka odbila da joj pruži ruku na postolju tokom dodjele medalja.

ruskinja-3

Jefimova bi i bez toga sigurno bila jedna od sportistkinja u koju bi bile uprte oči javnosti, zbog seksi izgleda i fotki koje voli da objavljuje na svom profilu na Instagramu. Naročito voli da se fotka na plaži u kupaćem, na radost njenih pratilaca i ljubitelja sporta.

ruskinja

Ona je na 100 metara prsno osvojila srebro, a ostaće u Riju još nekoliko dana, pošto će se boriti za medalju na duplo dužoj dionici, pošto je ušla u finale, koje je na programu u noći na četvrtak i petak od 03.17.