Pari Sen Žermen jeste pretrpio nekoliko promjena u igračkom kadru, ali je i dalje strah i trepet za rivale. Ne samo u Francuskoj, već širom svijeta. Potvrdili su to Sveci još jednom pobjedom u okviru Internacionalnog kupa šampiona, tako što su u noći između subote i neđelje uzeli mjeru Lesteru - 4:0.

Ikone je iznudio jedanaesterac koji je uspješno realizovao Edinson Kavani (25. minut), a zatim se i sam postarao da završi akciju i 45. minutu duplira prednost svog tima.

Bezopasni Lester, koji je povremeno pokušavao tek poslije kornera i slobodnih udaraca, dokrajčili su Lukas Moura (64) i još jedan napadač iz podmlatka sa Parka prinčeva, Odson Eduard (90).

PSŽ je redom obarao na pleća Vest Bromvič Albion (2:1), Inter (3:1), Real Madrid (3:1) i sad Lester (4:0) potvrđujući da je spreman za novu sezonu, koja počinje utakmicom za pehar Superkupa Francuske, 6. avgusta protiv Liona u Klagenfurtu.