LŠ: Remi Ludogoreca i Zvezde u Bugarskoj

Fudbaleri Crvene zvezde i Ludogoreca odigrali su u Razgradu neriješeno 2:2, u prvom meču 3. kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Duel u Bugarskoj bio je veoma zanimljiv, a srpski šampion na kraju je ostvario veoma povoljan rezultat, iako je čak i vodio u 67. minutu.

Domaćin je poveo golom Kafua koji je u 46. minutu poslije solo prodora pogodio mrežu Kahrimana. Kapiten i najbolji igrač ekipe Grofa Božovića, Aleksandar Katai je poslije fantastičnog solo prodora izjednačio u 48. minutu, da bi Kanga 19 minuta kasnije donio potpuni preokret takođe sjajnim golom.

Imala je Zvezda nekoliko odličnih kontri u narednih desetak minuta, ali nije dotukla protivnika, pa je u 76. minutu Kešeru iskoristio nepažnju odbrane Zvezde i jeftinim golom postavio konačan rezultat.

Revanš meč igra se za neđelju dana u Beogradu.