Ekonomist pobjednik Kupa za žene

Trofej pobjednika Kupa Crne Gore za žene završio je u rukama igračica Ekonomista. Nikšićanke su večeras na glavnom terenu Trening kampa FSCG u Podgorici pobijedile Mladost 2015 sa 3:1 i zasluženo stigle do novog pehara.

Na Starom aredoromu večeras je sve prštalo do majstorija i golova, pa je stotinjak okupljenih gledalaca moglo zaista da uživa u sjajnoj fudbalskoj predstavi. Ekonomist je poveo golom Slađane Lazarević u 40. minutu, ali je Mladost uzvratila preko Marije Knežević. Samo osam minuta kasnije Andrea Vučić je vratila prednost Nikšićankama, a potom novim golom u 88. minutu stavila tačku na utakmicu.

Pobjednicama je trofej uručio selektor ženskih selekcija FSCG Derviš Hadžiosmanović, a preuzela ga je reprezentativka i kapiten Ekonomista Ivana Krivokapić koja je zbog povrde bila spriječena da nastupi na ovoj utakmici.

Mladost 2015 - Ekonomist 1:3 (0:1)