T1. CFL: Šćepanović heroj Mladosti, Rudar prekinuo seriju Budućnosti!

Fudbaleri Mladosti pobijedili su u podgoričkom naselju Stari aerodrom kotorski Bokelj 1:0, u utakmici 30. kola Telekom Prve crnogorske lige. Odlučujući pogodak, za 20. trijumf ove sezone, postigao je Marko Šćepanović u 90. minutu.

Sutjeska je kao gost savladala Petrovac 2:0, golovima Šalete Kordića u 58. i Dejana Zarubice u 76. minutu. U derbiju začelja Lovćen je u Baru, golom Vladana Tatara u 90. minutu iz jedanaesterca, savladao Mornar 1:0.

Ubjedljiva je pred svojim navijačima bila je Zeta, koja je u Golubovcima pobijedila Dečić 3:0. Do pobjede došla je golovima Luke Klikovca u 48, Filipa Kukuličića u 62. i Darka Bjedova u 80. minutu

Pobjedu u gostima ostvario je i Grbalj, koji je Danilovgradu savladao Iskru 3:1. Pobjedu ekipi iz Radanovića donijeli su Milan Zorica u 19, Vojin Pavlović u 69.i Bojan Kopitović u 81. Minute.Jedini pogodak za Iskru postigao je Goran Burzanović u 30. minutu.

U premijernom meču ovog kola Rudar je u Pljevljima, golovima Predraga Brnovića u 73. i Ivana Kneževića u 89. Minute, savladala Budućnost 2:0.

U 31. kolu, u subotu, sastaće se: Rudar – Mornar, Budućnost – Mladost, Bokelj – Petrovac, Sutjeska – Zeta, Dečić – Iskra i Grbalj – Lovćen.