Jovetić odigrao 90 minuta u trijumfu Intera

Fudbaleri milanskog Intera savladali su Frozinone rezultatom 1:0, u prvom meču 32. kola italijanske Serije A. Naš reprezentativac Stevan Jovetić odigrao je 90. minuta za goste kada ga je zamijenio Palasio.

Inter se mučio u gostima sve do sredine drugog poluvremena kada je Ikardi iskoristio asistenciju Ivana Perišića i postigao jedini gol. Napadač ’Nerazura’ odlično je skočio na centaršut Ivana Perišića sa lijevog boka i sa nekih desetak metara pogodio gornji desni ugao gola koji je čuvao Leali.

Poslije ovog trijumfa, izabranici Roberta Mančinija popeli su se na četvrto mjesto sa 58 bodova, dva više i meč više od petoplasirane Fiorentine, dok je Frozinone ostao na pretposljednjoj poziciji sa 27 bodova.