Marsijal srušio Everton

Fudbaleri Mančester junajteda pobijedili su Everton na svom terenu sa 1:0, u posljednjem meču 31. kola Premijer lige.

Ekipa Luja van Gala ostvarila je četvrtu pobjedu u posljednjih pet utakmica i sada ima 53 boda na petom mjestu na tabeli, jedan manje od gradskog rivala u borbi za četvrtu poziciju koja garantuje kvalifikacije za Ligu šampiona.

Junajted je zasluženo stigao do 15. pobjede u sezoni, iako su i gosti lako mogli da osvoje barem bod na Old Trafordu.

U prvom poluvremenu nije bilo mnogo prilika, a najbolje je propustio Marsijal u 18. i 37. minutu. Isti igrač je u 54. minutu postigao i jedini gol. Fosu-Mensa je poslao loptu u kazneni prostor, a Marsijal je preciznim udarcem savladao golmana gostiju iz Liverpula.

Lester – Sautempton 1:0
Mančester junajted – Everton 1:0