Ništa od rekorda, Vojvodina zaustavila Zvezdu

Nevjerovatna serija pobjeda Crvene zvezde u domaćem šampionatu završena je u Novom Sadu, poslije 24 uzastopne pobjede, crveno-bijeli su odigrali 0:0 sa Vojvodinom.

U derbiju 28. kola Superlige viđena je prilično dosadna utakmica sa malo šansi – u prvom poluvremenu za nijansu bolji bili su domaći, a u drugom je ekipa našeg stratega Grofa Božovića bila konkretnija.

Najbolju priliku propuštio je Vijeira u 55. minutu, kada je previše oklijevao, pa je njegov šut sa šest-sedam metara odbranio Puškarić.

Vojvodina: Kordić - Miletić, Pankov, Rosić, Nastić - Sekulić, Maksimović - Malbašić (Puškarić 90+4), Meleg (Vukčević 79), Babić - Trujić (Ašćerić 75).

Crvena zvezda: Kahriman - Petković, Luković, Edson, Ibanjes - Le Talek, Donald - Plavšić (Babunski 58), Katai, Srnić (Ristić 74) - Vijeira (Sikimić 78).