Rudar ispuštio pobjedu, Budućnost i Sutjeska slavili, prvi trijumf Mornara

Odigrano je pet mečeva 15. kola Telekom Prve crnogorske fudbalske lige - Rudar je ispuštio dva gola prednosti protiv Iskre, pobjede su upisali Sutjeska i Budućnost, golova nije bilo na Cetinju, dok je do prvog trijumfa došao Mornar.

Aktuelni prvak Rudar igrao je danas neriješeno u Pljevljima protiv Iskre 2:2. Golove za Rudar postigli su Đurić u devetom i Marković u 43. minutu, dok su strijelci za Iskru bili Kovačević u 45 i Šahman u 90 minutu.

Mornar iz Bara pobijedio je u Golubovcima Zetu 2:1 i tako upisao prvi trijumf u novoj sezoni. Za Mornar golove su postigli Šimura u šestom i Kalezić u 49. minutu. Za Zetu strijelac je bio Klikovac u 18. minutu.

Sutjeska je u Nikšiču pobijedila Grbalj 2:0 golovima Miloša Vučića u 62. i Zarubice u 73. minutu. Budućnost je u Kotoru bila bolja od Bokelj 1:0, golom Pejakovića u 87 minutu. Utakmica između Lovćena i Dečića na Cetinju završena je bez golova 0:0.

Fudbaleri Mladosti pobijedili su večeras Petrovac u gostima 2:1 (1:1), u posljednjoj utakmici 15. kola Telekom Prve crnogorske fudbalske lige. Tom pobjedom, izabranici Nikole Rakojevića učvrstili su se na prvom mjestu na tabeli, sa 37 bodova.