Jovović: Bilo je teško juriti visok deficit iz treće četvrtine

Ni nakon pet kola Budućnost Voli nema pobjedu u gostima u Eurokupu. Poraz od Steaue (81:75) djeluje posebno skup i kao propuštena šansa, jer je domaćin u Bukureštu bio autsajder, a crnogorski šampion favorit, iako bez pomoći bolesnog kapitena Suada Šehovića.

Igor Jovović, trener Budućnost Volija: Bilo je teško juriti visok deficit iz treće četvrtine. Uspjeli smo, ali istrošili mnogo energije da ispravimo brojne greške iz prvog poluvremena, kada smo nadskočeni. Sa kapitenom Suadom Šehovićem bilo bi mnogo lakše, ali nema izgovora.

Hristu Sapera, trener Steaue: Bilo je teško igrati protiv tako dobro pripremljenog i kvalitetnog tima kao što je Budućnost Voli. Ipak, uspjeli smo da ostvarimo ono planirano. Bio nam je potreban ovaj trijumf, jer neke prethodne poraze nijesmo zaslužili. Biće nam mnogo teže u Podgorici.