Nikšićko Pivo Fan Cup: Odigrani mečevi osmine finala

Mečevi osmine finala završnog turnira Nikšićko Pivo Fan Cup-a odigrani su prethodnog vikenda u balon sali Sportskog kluba „Čelebić“.

Najzanimljiviji meč odigrale su ekipe ALC United i DOO Duklo. Vodila je ekipa ALC United 2:0, potom su momci iz ekipe DOO Duklo smanjili na gol prednosti, da bi samo četiri minuta prije kraja Vlahović povisio na 3:1, kada se činilo da je pobjednik riješen. Ipak, golovima u 38. i  40. minutu Nikšićani su stigli do izjednačenja. Utakmica se rješavala penalima, a u izvođenju penala bolji su bili iz tima ALC United, najviše zahvaljujući golmanu Roćenu, koji je odbranio dva penala.

Uzbudljivo je bilo i na meču  KMF Šavnik – Kličevo Žitomarketi. Iako su momci iz Šavnika poveli golom Smolovića u 7. minutu, predvođeni odličnim Todorovićem i sigurnim Sekulićem na golu Nikšićani su preokrenuli rezultat u svoju korist, za finalnih 3:1 i plasman u četvrtfinale.

City House – Taho servis Perović 0:3

Mečevi četvrtine finala nastavljaju se u subotu, 10. oktobra.

Satnica i parovi ¼ finala:

12:00 FK Podgorica 2014 - Kličevo Žitomarketi

13:00 Stari svat - KMF Joker Šavnik

14:00 Vodomont Akapulko - ALC United

15:00 Klinički centar CG - Taho servis Perović

Dan kasnije biće odigrani i polufinalni mečevi, kada će se saznati i finalisti prvog nacionalnog turnira u mini fudbalu, u organizaciji Pivare „Trebjesa“.