Učinak crnogorskih fudbalera u inostranstvu

ARENA donosi učinak crnogorskih fudbalera u inostranstvu:

GOLMANI

Marko KORDIĆ (Vojvodina) - Četiri puta vadio loptu iz mreže na gostovanju Borcu u Čačku (4:2).

ODBRANA

Marko BAŠA (Lil) - Odigrao svih devedeset minuta u porazu od Remsa u gostima (1:0). Lil vezao treći meč bez pobjede (dva remija i poraz).

Marko SIMIĆ (Kajzerispor) - Odigrao svih devedeset minuta protiv Basahšehira (0:1).

Saša BALIĆ (Targu Mureš) - Solidna partija u remiju bez golova protiv Kluža na svom terenu. Dobio žuti karton.

Elsad ZVEROTIĆ (Sion) - Odigrao cio meč protiv Vaduca, koji je slavio ka gost - 1:0.

Ivan KECOJEVIĆ (Cirih) - Dobio žuti karton u porazu od Lucerna u gostima (1:0).

Esteban SAVELJIĆ (Defensa i Hustisija, Argentina) - Odigrao svih devedeset minuta protiv Kilmesa. Defensa upisala drugi uzastpni poraz (1:0).

Boris KOPITOVIĆ (Hapoel Akre) - Siguran u minimalnoj pobjedi nad Hapoel Ber Ševom.

Vladan ADŽIĆ (Suvon siti, Južna Koreja) - Ušao u finišu meča sa Čangđuom. Suvon siti upisao pobjedu - 2:1.

Savo PAVIĆEVIĆ (Crvena zvezda) - Odigrao svih devedeset minuta u pobjedi nad Novim Pazarom (2:0).

Ermin ALIĆ (Spartak Subotica) - Debitovao za Spartak u porazu od OFK Beograda u gostima (2:0). Dobio žuti karton.

Dejan BOLJEVIĆ (Čukarič- ki) - Zamijenjen u 86. minutu meča protiv Mladosti. Gosti iz Lučana slavili sa 1:0.

Darko BULATOVIĆ (Radnički Niš) - Siguran u remiju protiv Jagodine u Nišu (0:0).

Jovan BAOŠIĆ (Jagodina) - Odigrao svih devedeset minuta protiv Radničkog.

Nemanja MIJUŠKOVIĆ (Vardar) - Dobar u pobjedi nad gradskim rivalom Rabotničkim - 2:1.

VEZNI RED

Nikola VUKČEVIĆ (Braga) - Među boljim akterima utakmice u trijumfu nad Gimarešom u gostima (1:0).

Vladimir BOLJEVIĆ (AEK Larnaka) - Zapažen u pobjedi svoje ekipe nad Enozisom (2:1), kojom je zadržano mjesto u vrhu tabele.

Mladen KAŠĆELAN (Arsenal Tula) - Igrao cio meč protiv Saratova (1:1).

Adam MARUŠIĆ (Kortrajk) - Ušao u 82. minutu meča sa Genkom, Kortrajk slavio na svom terenu (1:0).

Vladimir RODIĆ (Malme) - Izašao na poluvremenu duela protiv Halmštada u gostima (0:0).

Nemanja NIKOLIĆ (BATE Borisov) - Dobar u pobjedi protiv Minska u gostima (2:1). Odigrao cio meč.

Vukan SAVIĆEVIĆ (Slovan Bratislava) - Zamijenjen na poluvremenu meča sa Podbrezovom. Slovan upisao pobjedu - 3:1.

Marko VUKASOVIĆ (Vašaš) - Odigrao svih devedeset minuta na gostovanju Haladašu (1:1).

Bojan SANKOVIĆ (Ujpešt) - Igrao cio meč protiv MTK pred domaćim svojim (1:1).

Blažo IGUMANOVIĆ (Zavi- ša, Poljska) - Zapažen u ubjedljivoj pobjedi njegove ekipe nad Olstinom (3:0). Odigrao cio meč.

Darko ZORIĆ (Borac Čačak) - Starter protiv Vojvodine, zamijenjen u 67. minutu. Borac upisao pobjedu - 4:2.

Marko VUKČEVIĆ (Vojvodina) - Ušao u 73. minutu meča na gostovanju Borcu u Čačku.

Nebojša KOSOVIĆ (Partizan) - Igrao od 73. minuta protiv Voždovca u gostima (1:2).

Luka MERDOVIĆ (Metalac) - Odigrao svih devedeset minuta protiv Rada na Banjici (0:1).

Veljko BATROVIĆ (Zavrč) - Dobar u novoj pobjedi, ovog puta protiv Velenja (3:2). Zavrču je ovo peta uzastopna pobjeda u šampionatu Slovenije.

Igor IVANOVIĆ (Zira, Azerbejdžan) - Odigrao svih devedeset minuta u trijumfu njegove ekipe na gostova nju Kazaru (1:0). Dobio i žuti karton.

Vladimir VUJOVIĆ (Persib, Indonezija) - Dobio žuti karton u pobjedi nad Pusamanijom Borneo (2:1).

Ivan DELIĆ (Mladost Velika Obarska) - Postigao vodeći gol u pobjedi nad Kozarom (2:0), Mladost zadržala lidersku poziciju u Drugoj ligi BiH.

NAPAD

Mirko VUČINIĆ (Al Džazira) - Nije uspio da postigne gol na gostovanju Al Fud- žairahu, koji je savladao prošlogodišnjeg vicešampiona - 4:2.

Dejan DAMJANOVIĆ (Peking) - Postigao dva gola u pobjedi nad Šangaj Šenćinom u gostima (4:0). Trenutno je na učinku od 16 golova na 23 utakmice ove sezone u kineskoj Super ligi.

Stefan MUGOŠA (Minhen 1860) - Dobio priliku u posljednjih nekoliko minuta meča protiv Red Bul Lajpciga (2:2).

Fatos BEĆIRAJ (Dinamo Minsk) - Nije uspio da se upiše u listu strijelaca na gostovanju Naftanu (2:2).

Emir KUJOVIĆ (Norkoping) - Protiv Geflea u gostima pogodio za pobjedu (2:1), ali i prvo mjesto na tabeli švedske lige.

Goran VUJOVIĆ (Arsenal Tula) - Zamijenjen u 68. meča sa Saratovom (1:1).

Filip RAIČEVIĆ (Vićenca) - Postigao vodeći gol u remiju protiv Peskare (2:2). Zamijenjen u 64. minutu.

Luka ĐORĐEVIĆ (Ponferadina) - Upisao prve minute u novom klubu. Starter protiv B tima Atletika iz Bilbaoa, zamijenjen u 69. minutu. Ponferadina upisala tri boda - 1:0.

Bogdan MILIĆ (Osasuna) - Debitovao za klub iz Pamplone. Odigrao posljednjih šest minuta u remiju sa Kordobom (0:0).

Staniša MANDIĆ (Čukarički) - Zamijenjen u 65. minutu duela protiv Mladosti iz Lučana (0:1).

Stefan NIKOLIĆ (Istra) - Golom u trećem minute sudijske nadoknade donio pobjedu nad zagrebačkom Lokomotivom (2:1). Nikoli- ću je ovo prvi gol u prvenstvu za klub iz Pule.

Filip KASALICA (Isra) - Zamijenjen u 82. minute meča sa Lokomotivom.

Ermin SERATLIĆ (Radnik Bijeljina) - Odigrao posljednjih pola sata meča protiv Zrinjskog u Mostaru (0:0).

Luka ROTKOVIĆ (Okžetpes, Kahazstan) - Ušao u 52. minutu, ali nije uspio da spriječi poraz od Tobola (2:1).

Ilija SPASOJEVIĆ (Persib, Indonezija) - Ušao na poluvremenu i do kraja meča sa Pusamanijom (2:1) uspio da dobije dva žuta kartona. Njegov tim izborio plasman u polufinale Kupa.

Admir ADROVIĆ (Pegazus, Hong Kong) - Na terenu proveo čitav meč protiv Rendžersa. Pegazus upisao minimalnu pobjedu.

Marko ĐUROVIĆ (Mladost Velika Obarska) - Odigrao svih devedeset minuta protiv Kozare pred svojim navijačima (2:0).