T1. CFL: Rudar sam na vrhu, Budućnost i Sutjeska slavili

Fudbaleri Rudara osamili su se na vrhu tabele nakon pobjede u Pljevljima protiv Zete 1:0 u osmom kolu Telekom Prve lige. Jedini gol postigao je Božović u 73. minutu.

Budućnost je u drugom poluvremenu nadigrala Mornar 3:0, uz dva gola Nikača dok je treći bio djelo Vušurovića. Uzbudljivo je bilo u Tuzima, Mladost je povela preko Novovića, ali je Dečić preokrenuo preko Ljuljđuraja i Lazarevića. Ipak, bod gostima donio je Kojašević u finišu meča.

Sutjeska je u drugom poluvremenu slomila otpor Lovćena sa dva gola Kordića, golova nije bilo na Starom aerodromu između Iskre i Petrovca, a remijem je završen i duel u Radanovićima đe su igrali Grbalj i Bokelj 1:1.

U devetom kolu, u četvrtak, sastaće se: Lovćen - Budućnost, Zeta - Sutjeska, Petrovac - Rudar, Bokelj - Iskra, Mladost - Grbalj i Mornar - Dečić.