Druga liga (3.kolo): Cetinje čuva vrh, Kom posrće

Lider Druge lige Crne Gore, ekipa Cetinja pobijedila je danas pred svojim navijačima Ibar sa 2:0 i tako sačuvala čelo tabele nakon tri odigrana kola. Cetinjani su meč riješili u drugom poluvremenu golovima Radunovića i Ćeranića.

Na drugo mesto popeo se Grafičar koji je upisao i drugu pobjedu u dva odigrana kola. Podgoričani su bili bolji od Brskova sa 3:2, a zanimljivo je da su svi golovi stigli u prvom poluvremenu. Domaćin je do 44. minuta imao tri gola prednosti, ali su gosti uspjeli da smanje zaostatak na samo jedan gol do odlaska na odmor. U drugom poluvremenu, međutim, ekipe nisu bile toliko raspoložene pa su do kraja meča mreže mirovale.

Kom je nastavio da posrće - tim sa Zlatice izgubio je sa glatkih 4:0 u Igalu i tako ostao zakucan za dno tabele bez bodova i uz gol razliku 1:10.