LŠ: Kraj za Rudar, Karabag slavio u Petrovcu

Kraj evropske priče za fudbalere Rudara - crnogorki šampion je zaustavljen u drugom kolu kvalifikacija za Ligu Šampiona, u revanš meču u Petrovcu Pljevljaci su poraženi od Karabaga 1:0. Prvi duel u Azerbejdžanu završšen je bez golova.

Jedini gol na meču pao je u 56. minutu. Centrirao je Agoli, a Rejnaldo je na prvoj stativi sačekao loptu i savladao Radanovića.Karabag će u trećem kolu igrati sa Seltikom

Domaćin je samo jednom zaprijetio. Jovanović je, međutim, u 78. Minutu očajno šutirao, nakon što ga je Knežević uposlio između dva štopera.

Rudar – Karabag 0:1

Petrovac - Stadion pod Malim brdom. Gledalaca: Sudija: Georgi Kabakov (Bugarska).

Strijelac: Rejnaldo u 56. minutu. Žuti kartoni: Vlahović, Knežević, Živković (Rudar).

Rudar: Radanović, Živković, Đurić , Radišić, Nestorović , Brnović, Vlahović, Vuković (78. Reljić), Jovanović (81. Sopo), Ivanović, Knežević.

Karabag: Šehić, Medvedev, Huseinov, Sadigov, Agoli (64. Gurbanov), Dinijev (79. Mamadov), Garajev, El Džedeuji (55. Tagijev), Ričard Almeida, Kintana, Rejnaldo.