Napadač Jamajke odradio selfi sa Mesijem

Fudbaleri Argentine minimalnom pobjedom nad Jamajkom sa 1:0 završili su takmičenje u grupi B i ovjerili plasman u četvrtfinale Kopa Amerika.

Gol odluke djelo je Gonzala Iguaina iz 11. minuta, a puleni Herarda Tate Martina su mogli do vrha da napune mrežu rivala na jubilarnoj 100. utakmici Lionela Mesija za Argentinu, umjesto čega su morali da se zadovolje minimalnom pobjedom.

selfimessi2

Susret je obilježila i jedna malo nevjerovatna scena kada je napadač Jamajke Dešorn Braun napravio selfi sa Mesijem i na trenutak zaboravio na profesionalne obaveze po završetku meča, a dobio je i dres koji mu je tražio već na poluvremenu.

Argentina je prošla među osam najboljih kao prva, Paragvaj sa drugog mjesta, a Urugvaj kao jedna od dvije najbolje trećeplasirane ekipe iz tri grupe.