„Nikšićko Pivo Fan Cup 2015“: Održan zadnji kvalifikacioni turnir

Startovao je i četvrti, posljednji kvalifikacioni turnir u okviru nacionalnog turnira u malom fudbalu Nikšićko Pivo Fan Cup 2015. Prethodnog vikenda odigrani su prvi kvalifikacioni i mečevi osmine finala.

Sigurne pobjede u mečevima osmine finala zabilježile su ekipe Kličevo Žitomarketi, Dom Humci i Župa, dok su sve ostale utakmice bile neizvjesne do poslednjeg sudijskog zvižduka. CB Kastel je imao visoku prednost od 4:1, ali su momci iz Rastoka u samom finišu stvorili nekoliko prilika i mogli skoro do izjednačenja. Terić Mont je u prvom poluvremenu vodio 1:0 protiv ekipe KMF Joker Šavnik, imao i igrača više u polju, ali je ipak plasman u četvrtfinale, nakon preokreta i bolje igre u nastavku izborila ekipa iz Šavnika.

Pobjednika duela između Trebjese i Anagastuma odlučili su penali, nakon što je u regularnom dijelu bilo 0:0. I ekipa Real NK je na poluvremenu imala prednost 2:1 protiv Galaktikosa, ali su posustali u nastavku.

Savić gradnja – Dom Humci 0:3

Narednog vikenda na programu su četvrtfinalni i polufinalni dueli. U subotu, 20. juna, u četvrtfinalu će se sastati:

17:00 CB Kastel – Kličevo Žitomarketi, 18:00 KMF Joker Šavnik – Dom Humci, 19:00 Anagastum – DOO Duklo, 20:00 Galaktikosi – Župa.