Sukob igrača Dinama sa Mamićem

Kapiten zagrebačkog Dinama Arijan Ademi i Junior Fernandes sukobili su se sa trenererom Zoranom Mamićem, bratom predsjednika Zdravka Mamića.

Mamić je dvojicu igrača zamijenio u 31. minutu (Ademi) i na poluvremenu (Fernandes) meča sa Osijekom zbog nediscipline i nedopustivog ponašanja. Ademi je bio bijesan zbog izmjene, pa je skinuo dres i bacio ga na klupu prilikom izlaska sa terena, prenosi „Večernji list“.

„Ademija sam zamijenio zbog nervoze, stalno je prigovarao sudiji i strahovao sam da ne napravi nekakvu glupost“, rekao je Mamić.

Ovaj list saznaje da je u svlačionici došlo do sukoba igrača sa Mamićem i da su njih dvojica napuštila stadion prije kraja utakmice. Dinamo je pobijedio Osijek sa 3:0 i zadržao osam bodova prednosti u odnosu na drugoplasiranu Rijeku.