T1. CFL: Bez pobjednika u derbiju pod Goricom

Fudbaleri Budućnosti i Sutjeske igrali su danas u Podgorici nerješeno 1:1, u posljednjoj utakmici 28. kola Telekom prve crnogorske lige.

Budućnost je povela golom Marka Ilinčića glavom u 38. minutu. Izjednačio je i postavio konačan rezultat Goran Vujović efektnim pogotkom iz slobodnog udarca u trećem minutu sudijske nadoknade vremena prvog poluvremena.

Na jučerašnjim utakmicama postignuti su sljedeći rezultati: Rudar - Grbalj 2:0, Mladost - Lovćen 1:0, Zeta - Mornar 4:0, Mogren - Petrovac 1:1 i Berane - Bokelj 0:1.

Rudar je, nakon 28. kola, prvoplasirani sa 64 boda. Sutjeska je druga sa 58, na trećem mjestu je Mladost sa 53, dok bod manje ima četvrtoplasirana
Budućnost. U 29. kolu, koje je na programu 2. maja, sastaće se: Budućnost - Berane, Sutjeska - Mladost, Lovćen - Rudar, Grbalj Mogren, Petrovac - Zeta i Mornar - Bokelj.