Učinak crnogorskih fudbalera u inostranstvu

ARENA u današnjem broju donosi učinak crnogorskih fudbalera u inostranstvu

GOLMANI

Vukašin POLEKSIĆ (Pečuj) - Dobio crveni karton u šestom minutu. Njegov tim nakon toga poražen 2:0 na gostovanju Pakšiju.

Boban BAJKOVIĆ (Lirs) - Primio gol u porazu od Serkl Briža (0:1).

Vladan GILJEN (Terbuni Puke) - Jednom savladan u pobjedi na gostovanju Besi iz Kavaje (2:1).

Miloš DRAGOJEVIĆ (Pelister) - Nije uspio da sačuva mrežu na gostovanju Bregalnici (1:0).

Bojan ZOGOVIĆ (Metalac Gornji Milanovac) - Jednom savladan u pobjedi nad Bežanijom (2:1).

ODBRANA

Marko BAŠA (Lil) - Dominirao u odbrani svih 90 minuta. „Mastifi“ kao gosti savladali Evijan (1:0).

Stefan SAVIĆ (Fiorentina) - Odigrao svih 90 minuta u porazu od Napolija na San Paolu (3:0).

Žarko TOMAŠEVIĆ (Kortrijk) - Nova dobra partija, ovoga puta u pobjedi protiv Briža (2:0). Naš defanzivac odigrao je čitav meč.

Elsad ZVEROTIĆ (Sion) - Igrao čitavu utakmicu u trijumfu na gostovanju protiv Araua (1:0).

Vladimir BOŽOVIĆ (Mordovija) - Izašao sa terena u 82. minutu. Njegov tim nije uspio da iznenadi favorizovani Dinamo iz Moskve (2:1).

Ivan KECOJEVIĆ (Cirih) - Igrao svih 90 minuta u ubjedljivom porazu na gostovanju Bazelu (5:1). Dobio žuti.

Saša BALIĆ (Metalurg Zaporožje) - Proveo na terenu svih 90 minutu u remiju sa Volinom (1:1).

Adnan ORAHOVAC (Pakhtakor) - Dobra partija u pobjedi na gostovanju Kizelkuma (2:0). Igrao svih 90 minuta.

Esteban SAVELJIĆ (Difensa i Hustisija) - Odigrao svih 90 minuta protiv Olimpa u gostima (0:0). Dobio žuti karton.

Đorđije ĐIKANOVIĆ (Hadžer, Saudijska Arabija) - Odigrao svih 90 minuta u porazu protiv Al Itihada koji je kao gost slavio iz penala (1:0).

Igor RADUSINOVIĆ (Barito Putera, Indonezija) - Odigrao svih 90 minuta u porazu od Gresik junajteda (0:1).

Stefan CICMIL (Mladost Velika Obarska) - Igrao čitav meč protiv Čelika koji je u Zenici slavio 1:0, golom sa 35 metara.

Miroslav KALUĐEROVIĆ (Terbuni Puke) - Odigrao svih 90 minuta u pobjedi protiv Bese iz Kavaje (2:1).

VEZNI RED

Asmir KAJEVIĆ (Cirih) - Zamijenjen u 58. minutu. Njegov tim doživio debakl protiv Bazela (5:1).

Adam MARUŠIĆ (Kortrijk) - Ušao sa klupe u 76. minutu. Njegov tim pred svojim navijačima stigao do velike pobjede protiv Briža (2:0).

Aleksandar BOLJEVIĆ (Jong PSV) - Igrao posljednjih dvadesetak minuta u remiju sa Den Bošom (1:1).

Ivan IVANOVIĆ (Atirau) - Ušao sa klupe u 55. minutu. Njegov tim poražen kući od Tobola (2:1).

Mladen KAŠĆELAN (Arsenal Tula) - Standardan u prvoj postavi - odigrao svih 90 minuta u pobjedi protiv ekipe UFA u gostima (1:0).

Darko MARKOVIĆ (Mladost Velika Obarska) - Odigrao svih 90 minuta u porazu na gostovanju Čeliku iz Zenice.

Nikola S. VUKČEVIĆ (Braga) - Igrao čitav meč u porazu od ekipe Beira Mar (1:0).

Marko VUKASOVIĆ (Keč- kemet) - Odigrao svih 90 minuta u porazu od Debrecina (1:2).

Vladan SAVIĆ (Kečkemet) - Zamijenjen u 76. minutu. Njegov tim nije mogao ništa protiv Debrecina koji je slavio kao gost 2:1.

Mirko RAIČEVIĆ (Hoverla) - Vratio se u prvu postavu - igrao do 80. minuta u trijumfu protiv Iličoveca (2:1).

Nemanja NIKOLIĆ (Dinamo Minsk) - Igrao do 83. minuta - njegov tim remizirao na strani protim ekipe Neman Grodno (1:1).

Srđan LOPIČIĆ (Pusamanija Borneo) - Postigao gol u remiju na gostovanju Persebaji (1:1). Zamijenjen u 88. minutu.

Balša BOŽOVIĆ (Persela Lamongan) - Odigrao svih 90 minuta u pobjedi protiv Persije (1:0). Dobio žuti karton.

Vladimir VUJOVIĆ (Persib Bandung) - Igrao cijelu utakmicu u pobjedi protiv Pelite (3:0). Dobio žuti.

Marko VUKČEVIĆ (Olimpija) - Ušao sa klupe u 74. minutu. Njegovi „zmajčeki“ slavili kao gosti protiv Domžala (1:0).

Ivan FATIĆ (Saravak) - Odigrao svih 90 minuta protiv Sime Darbija (2:1).

Marko MUGOŠA (Landskrona) - Odigrao svih 90 minuta u porazu od Odevolda (0:1).

Boris DOŠLJAK - (Sloboda Užice) - Jedan od boljih u pobjedi protiv Sloge iz Kraljeva (1:0). Igrao čitav meč.

NAPAD

Mirko VUČINIĆ (Al Džazira) - Odigrao svih 90 minuta u porazu od Al Vahde (1:0). Al Džazira sada zaostaje sedam bodova za vodećim Al Ainom.

Dejan DAMJANOVIĆ (Peking Guoan) - Igrao čitav meč u remiju sa Šangaj Sipgom (1:1).

Fatos BEĆIRAJ (Dinamo Minsk) - Odigrao cijelu utakmicu protiv ekipe Neman Grodno (1:1).

Stefan MUGOŠA (Aue) - Poraz od Sandhauzena ostavio je njegovu ekipu u zonu ispadanja. Igrao svih 90 minuta.

Luka ROTKOVIĆ (Okžetpes) - Počeo kao starter, ali je zamijenjen u 68. minutu. Njegov tim izgubio preokreteom na gostovanju Irtišu iz Pavlodara (3:1).

Oliver ŠARKIĆ (Benfika 2) - Ušao u sudijskoj nadoknadi. Popularni „orlovi“ remizirali sa Čavezom (2:2).

Bojan BOŽOVIĆ (Al Šolah) - Dobio šansu na poluvremenu. U finišu zaradio žuti karton. Nakon pobjede nad Najranom (2:1), njegova ekipa povećela šanse za opstankom.

Mihailo PEROVIĆ (Ujpešt) - Još jednom starter. Igrao do 60. minuta. Nakon njegovog izlaska Ujpešt primio dva gola od Ferencvaroša (2:0).

Ilija SPASOJEVIĆ (Persib Bandung) - Odigrao svih 90 minuta u pobjedi protiv Pelite (3:0).