Fudbaleri Brazila i Čilea sastali su se u prijateljskom meču na londonskom Emirejtsu a slavila je ekipa Karlosa Dunge 1:0.

Prvo poluvrijeme završeno je bez pogodaka, za Brazil su u pohod na osmu uzastopnu pobjedu pod novim selektorom Dungom najprije pošli Džeferson, Danilo, Tijago, Miranda, Marselo, Souza, Fernandinjo, Daglas Košta, Kutinjo, Luiz Adrijano i Nejmar, a u startnoj postavi Čilea su bili Bravo, Medel, Hara, Albornoz, Isla, Miljar, Aranguiz, Mena, Vidal, Aleksis Sančez i Hernandez.

Igrao se 72. minut kada je Čile izveo aut na sredini terena, Robinjo je došao do lopte, odmah je proslijedio na drugu stranu do Danila, a on naprijed ka Robertu Firminu. Ovaj 23-godišnji napadač Hofenhajma je predriblao golmana Čilea i, pogledavši u stranu prilikom šutiranja ka praznoj mreži, donio minimalnu, ali osmu uzastopnu pobjedu Brazila poslije Mundijala.