Tenis

IV: Revanš Federera, prošao i Raonić

Drugi teniser svijeta Rodžer Federer revanširao se u Indijan Velsu Italijanu Andreasu Sepiju za poraz u trećem kolu Australijan opena.
IV:  Revanš Federera, prošao i Raonić

Federer je u trećoj rundi Mastersa u Indijan Velsu savladao Sepija rezultatom 6:3, 6:4, poslije sat i 23 minuta igre.

Švajcarac će se u borbi za četvrtfinale sastati sa domaćim teniserom Džekom Sokom koji je napravio iznenađenje eliminacijom Roberta Bautista-Aguta iz Španije.

Malo iznenađenje napravio je veteran Tomi Robredo trijumfom nad Grigorom Dimitrovim u tri seta. Robredo je uspio da izdrži nalete protivnika i sjajnim finišom dođe do pobjede rezultatom 6:4, 1:6, 7:5.

Kanađanin Miloš Raonić poslije neizvjesnog prvog seta nije imao mnogo problema protiv Aleksandra Dolgopolova iz Ukrajine. U tom dikelu igre nije bilo nijedne brejk lopte, ali je u dodatnom gemu Kanađin bio sigurniji.

Tada je i prelomio susret, a nakon brejka u petom gemu priveo je meč rezultatom 7:6, 6.4, poslije sat i po vremena.