Nikšićani petardom na klupu gostiju prekinuli meč!

Utakmica drugog kola druge faze Balkanske lige između Sutjeske i Prištine prekinuta je u petom minutu igre i neće biti nastavljena.

Sutjeska je večeras bolje počela meč u SC ''Nikšić'' i povela 14:8, ali je nakon serije gostiju sa Kosova od 10:0, trener Dubljević zatražio tajm-aut.

Prilikom minuta pauze, ''navijači'' Sutjeske su bacili petardu MAGNUM u pravcu klupe Prištine, koja je pogodila nekog od igrača ili trenera gostujućeg sastava. Nakon što je petarda eksplodirala, igrači Prištine su, sa rukama na ušima zbog bučne eksplozije, napustili teren.

Policija je intervenisala odmah nakon incidenta, ispraznivši dio tribina odakle je ubačena eksplozivna naprava, ali ni poslije 10-minutne pauze, gosti se nijesu vraćali na parket, nakon čega je delegat utakmice donio odluku da se meč ne nastavi.

Utakmica će vjerovatno biti registrovana službenim rezultatom u korist Prištine, a Sutjeska će biti kažnjena.