Totenhem u finalu Liga kupa

Totenhem se plasirao u finale Liga Kupa, poslije veoma uzbudljivog meča u Šefildu, rezultat je bio 2:2.

Prednost od 1:0 sa Vajt Hart Lejna, i sjajan gol Eriksena iz slobodnog udaraca, možda su malo i uljuljkali Pevce. U 77. minutu Če Adams je izjednačio, pošto je pobjegao odbrani Totenhema i iskoristio sjajan centaršut po zemlji Flina.

Gotovo preslikana akcija tri minuta kasnije, ponovo Vertongen spava, ovoga puta Marfi centrira, ali je egzekutor isti, Adams, i Šefild je poveo! U narednih par minuta Totenhem se potpuno izgubio, Šefild je mogao da postigne još jedan gol koji bi ih odveo u veliko finale, ali je onda Pijevce spasio ko drugi do Kristijan Eriksen svojim drugim golom. Totenhem će igrati u velikom finalu protiv Čelsija.