Primera: Bejl i Ronaldo savladali Hetafe

Fudbaleri Real Madrida ostvarili su novu pobjedu u španskom šampionatu pošto su u 19. kolu u predgrađu glavnog grada savladali Hetafe sa 3:0.

U drugom poluvremenu bilo je potrebno samo 16 minuta da pobjednik već bude jasan. U 63. miuntu poslIje gužve u šesnaestercu, Karim Benzema je prošao po lijevoj strani povukavši tri igrača Hetafea, a onda proslijedio loptu Ronaldu koji se našao na tri metra od gola protivnika, pa mu nije bilo teško da u pometnji donese vođstvo svojoj ekipi.

U 67. minutu Hames Rodrigez je probio, zatim centrirao i pronašao Gereta Bejla na drugoj stativi koji, kao i u slučaju Ronalda, nije imao problema sa realizaciji. U finišu meča Rodrigez je ponovo uputio centaršut, ovoga puta nešto višu, te pronašao Ronalda koji je glavom postavio konačnih 3:0.