Barsa gubila, pa uz tri gola Mesija razbila Espanjol!

Najbolji igrač Barselone Lionel Mesi je sa tri gola zablistao u pobjedi od 5:1 nad gradskim rivalom Espanjolom. Espanjol je od februara 2009. godine čekao na pogodak na Nou Kampu, tada je posljednji put i pobijedio gradskog rivala na gostovanju, a sada je uspio da povede i namuči Barsu, ali samo u prvom poluvremenu.

Nakon gola Garsije u 13. minutu, magija Lionela Mesija pojavila se u samom finišu prvog poluvremena, jer je sjajni Argentinac sa distance maestralno pogodio donji lijevi ugao. Puleni Luisa Enrikea su se razigrali u nastavku, pa je samo pet minuta igre u drugog dijelu bilo dovoljno Mesiju da još jednom zatrese mrežu za preokret.

Dileme oko pobjednika otklonio je Pike nakon što je ostao usamljen prilikom kornera Rakitića sa desne strane, te je glavom u svom stilu povisio na 3:1 u 53. minutu, da bi onda na scenu stupio rezervista Pedro. Samo sedam minuta pošto je ušao u igru upisao se u strijelce, a devet minuta prije kraja je asistirao čarobnom Argentincu za treći gol u gradskom derbiju i "petardu".

Elče - Atletiko Madrid 0:2 (0:1)